Štyri programy financovania

Snažíme sa o svet prehľadný, jasný a uchopiteľný. Preto sme pre Vás možnosti ako financovať svoj dom rozdelili do štyroch prehľadných programov.

Štyri programy financovania

Program Mladá rodina

Tento program je kľúčovým programom financovania. Vďaka programu Mladá rodina dokážeme svojim klientom prinášať mimoriadne nízke mesačné splátky a nízke prevádzkové náklady domu. Program vyžaduje od klientov hotovosť 5 643 Eur. Prináša možnosť zníženia splátok v dobe materskej dovolenky, dom odovzdávame klientom vo vysokom štandarde.

www.ekonomicke-stavby.sk/mlada-rodina

Program Nulová hotovosť

Unikátna možnosť, v ktorej prinesieme vlastný dom aj klientom, ktorí nemajú žiadne vlastné úspory ani pozemok. Týmto programom sa nám darí oslobodzovať mladé rodiny z nájomného bývania, keď splácať svoj dom je vždy výhodnejšie ako platiť niekomu nájomné.

www.ekonomicke-stavby.sk/nulova-hotovost
program-nulova-hotovost.ekonomickebyvanie.sk/menime-zivoty-okolo-seba.htm
program-nulova-hotovost.ekonomickebyvanie.sk/splacat-az-po-prestahovani.htm

Program Pohodová stavba

Program, ktorý vznikol na želanie klientov. V tomto programe si svoj dom zaplatíte, až po úplnom dokončení a odovzdaní stavby. Myšlienku tohto programu najčastejšie využívajú klienti, ktorí po dokončení stavby domu predávajú svoje existujúce bývanie a predajom potrebujú zaplatiť časť stavby domu.

www.ekonomicke-stavby.sk/pohodova-stavba

Program Chytrý nájom

Program Chytrý nájom sme pripravili pre klientov, ktorých z rôznych dôvodov nemôžu čerpať bežnú hypotéku. V tomto programe sa úplne vyhneme akémukoľvek posudzovaniu klienta. Situácia, ktorá je v iných formách financovania prekážkou, v chytrom nájme ceste k vlastnému domu nebráni. V programe sme limitovaní množstvom klientov, ktorých sme schopní do tohoto programu zaradiť. Na dostupnosť produktu sa informujte na osobnej schôdzke v ES.

www.ekonomicke-stavby.sk/chytry-najomAktualizované: 13.4.2015 späť

http://financovanie-rodinneho-domu.ekonomickebyvanie.sk/bulletin1504_33.sk/styri-programy-financovania.htm
Tento článok je súčasťou pravidelného bulletinu spoločnosti Ekonomické stavby, ktorý vydávame v spolupráci s odborníkmi. Ak sa vám článok páčil a chceli by ste pravidelne dostávať informácie formou bulletinu, zaregistrujte sa k odberu tu.